QUAKE SOJUSZ`

Forum sojuszu Quake oGame

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

ogłoszenie

#1 2007-11-08 19:14:22

tooomek

Administrator

5224994
Skąd: gołdap
Zarejestrowany: 2007-10-28
Posty: 81
Punktów :   
Pozycja Planety: 1:248:12
WWW

Handel

Jest on nie odłączna częścią ogame. Gracze cały czas wymieniają się surowcami. Jedni maja nadmiar kryształu inni deuteru, jeszcze inni metalu. Zazwyczaj początkujący gracze słabo orientują się cenach, a aktulane przeliczniki to:

Od 5:3:1 do 2:1,5:1

Metal:Kryształ:Deuter

Oznacza to, że za 1 jednostke deuteru możemy dostać od 2 do 5 jednostek metalu lub od 1,5 do 3 jednostek kryształu.


Handel zazwyczaj odbywa się w ilościach ponad 100 k (100 000).

    Mało, który gracza handluje mniejszymi ilościami. Najbardziej poszukiwanym surowcem jest deuter. Najwięcej maja go gracze z około 1000 miejsca w statystykach, ponieważ nie posiadają oni dużych flot, a deuter im się wciąż magazynuje. Najłatwiej, więc kupić od nich po niskiej cenie. Gracze z top 100 zazwyczaj potrzebują go w dużych ilościach, więc jest sposób na wzbogacenie się wymagający sporych znajomości w ogame oraz duża ilością wolnego czasu. Możemy skupować mniejsze ilości od graczy dalej w statystykach po niższej cenie i sprzedawać graczom wysoko w statystykach po wyższej cenie większe ilości. Jest to opłacalne tylko, jeśli jest to handel na duża skale.. Osobiście przyznam się, że był moment, że w moim obrocie dziennie było około 10 kk (10 mln) deuteru, miałem z tego, około 2-3 mln metalu(wg przelicznika na inne surowce) zysku dziennie. Ale wymagało to dużej ilości poświeconego czasu oraz dużych znajomości, miałem założone gg tylko do ogame do jednego uni, na którym miałem wpisane około 100 osób tylko z ogame!! Więc może to być bardzo opłacalne, ale jednocześnie bardzo czaso i pracochłonne.

Należy jednak pamiętać o podstawowych zasadach jak:
    - transakcje należy zakończyć w ciągu 24 h;
    - nie należy kupować nic po przeliczniku mniejszym od minimalnego, ponieważ grozi za to ban;

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naszinowlodz.pun.pl www.zootechnika2009.pun.pl www.geologia.pun.pl www.nidapinczow.pun.pl www.wwe-wrestling.pun.pl