Ogłoszenie

ogłoszenie
  • Index
  •  » Porady
  •  » Grawitony najbezpieczniejszy sposób

#1 2007-11-08 19:06:13

tooomek

Administrator

5224994
Skąd: gołdap
Zarejestrowany: 2007-10-28
Posty: 81
Punktów :   
Pozycja Planety: 1:248:12
WWW

Grawitony najbezpieczniejszy sposób

Co to są grawitony?
Grawiton to cząstka, która nie posiada żadnej masy, ani żadnego ładunku, a która określa siłę grawitacji. Przez wystrzał skoncentrowanego ładunku grawitonów można wytworzyć sztuczne pole grawitacyjne, które podobnie jak czarna dziura, wciąga do siebie wszystkie masy i obiekty. W ten sposób statki oraz księżyce mogą ulec zniszczeniu. Aby wytworzyć wystarczającą ilość grawitonów potrzeba bardzo dużej ilości energii oraz zaawansowanych technologii. Wymagania: Laboratorium badawcze (Poziom 12)
Definicja z Ogame
Przedkładając na nasz jest to badanie potrzebne do Budowy GS (największego i najpotężniejszego okrętu w ogame, pozwalające nawet na zniszczenie księżyca)
Wymagana energia do nich to 300 000, jest to bardzo wiele. Nasze elektrownie na wysokim lvl mogą dostarczyć około 15 000 wiec brakuje nam bardzo dużo..
Jedynym sposobem jest wybudowanie dużej ilości satelit słonecznych, ok. 6 000. Przejdźmy do rzeczy..
Przy zakładaniu kolonii przynajmniej jedną z nich powinniśmy umieścić na pozycji 4. Będzie ona duża, mając jednocześnie wysoką temperaturę co zmniejsza ilość potrzebnych Satelit. Przygotowania powinniśmy rozpocząć od wybudowania Fabryki Nanitów na 4 lvl, skróci to znacznie czas budowy satelit. Następnie powinniśmy postawić skromny bunkier około: 10 k WR i 10 k LL.
Teraz powinniśmy dokonać dokładnych obliczeń ile satelit będzie nam potrzebnych. To za pomocą:
Kalkulatora o nazwie „Rozwój grawitonów” znajdującego się na stronie
http://ogame0.ovh.org/
(na stronie tej znajduje się bardzo wiele przydatnych kalkulatorów)
Jeśli wiemy już ile satelit będzie nam potrzebnych liczymy ile surowców będzie nam potrzebnych na ich budowę. Kolejnym krokiem będzie zebranie surowców na wybudowanie odpowiedniej liczby Satelit. Wszystko trzeba oczywiście bezpiecznie fsowac. Gdy już zgromadzimy wszystkie potrzebne surowce powinniśmy wybrać odpowiedni moment, kiedy będziemy mogli spędzić dużo czasu przed komputerem. Jeśli mamy nanity na 4 lvl to budowa satelit nie powinna trwać dłużej niż 24 h. No i zaczynamyJ nie powinno być problemów, jeśli wszystko będzie zrobione wg instrukcji. A satelit możemy się pozbyć prosząc jakiegoś sojusznika o strącenie w kilku podejściach, co dodatkowo da nam szanse na księżyc.

Offline

 
  • Index
  •  » Porady
  •  » Grawitony najbezpieczniejszy sposób

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
nekropolia heroes 5 jak wygrać seria władcy podziemi greckie talizmany bog bo boze liść carnej porzeczki